Events Calendar Pro - en to lv translation catalogue (244 entries)

en: Additional Fields
lv: Papildus lauki

en: Country
lv: Valsts

en: Hide related events
lv: Slēpt saistītos notikumus

en: Phone
lv: Telefons

en: Remove related events from the single event view
lv: Noņemt saistītos notikumus no viena notikuma attēlojuma

en: Price
lv: Cena

en: Filters
lv: Filtri

en: remove
lv: aizvākt

en: Match all
lv: Meklēt visus

en: Match any
lv: Meklēt jebkuru

en: Add a filter
lv: Pievienot filtru

en: If this is your first time using The Events Calendar Pro, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
lv: Ja šī ir pirmā reize, kad izmantojat Events Calendar Pro, jūs gaida pārsteigums, jo mēs jau esam pusceļā līdz pirmā pasākuma izveidei. Te ir dažas noderīgas, lietas:

en: Select one...
lv: Izvēlieties vienu...

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
lv: %sMūsu jauno lietotāju sagatavotājs%s ir radīts tieši cilvēkiem Jūsu stāvoklī. Tajā ir detalizēti video un apraksti ar bildēm, lai palīdzētu Jums apgūt pamatlietas.

en: Hide this widget if there are no upcoming events:
lv: Paslēpt šo bloku, ja nav nākotnes notikumu:

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
lv: %sInstalēšanas BUJ%s no mūsu atbalsta lapām palīdzēs saprast, ko šis spraudnis spēj un ko nespēj.

en: Event:
lv: Notikums

en: Take care of your license key. Though not required to create your first event, you'll want to get it in place as soon as possible to guarantee your access to support and upgrades. %sHere's how to find your license key%s, if you don't have it handy.
lv: Rūpējieties par savu licences atslēgu. Lai arī tā nav nepieciešama pirmā pasākuma izveidei, bez tās nebūs pieejami atjauninājumi un atbalsts. %sEjiet šeit, lai uzzinātu savu atslēgu%s.

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
lv: Vai arī dodieties uz Notikumu (Events) sadaļu, lai pievienotu savu pirmo notikumu.

en: Countdown Completed Text:
lv: Pabaigtas atskaites teksts:

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
lv: Apraksti un pamācības var palīdzēt tikai līdz zināmai robežai... reizēm ir nepieciešama īsta cilvēka palīdzība. Ja jums tāda ir nepieciešama, nāciet uz %smūsu atbalsta forumu%s.

en: Venue:
lv: Vieta:

en: Users who have purchased an Events Calendar PRO license are granted total access to our %spremium support forums%s. Unlike at the %sWordPress.org support forum%s, where our involvement is limited to identifying and patching bugs, we have a dedicated support team for PRO users. We're on the PRO forums daily throughout the business week, and no thread should go more than 24-hours without a response.
lv: Lietotājiem, kas iegādājušies Events Calendar PRO licenci, ir pilna pieeja mūsu %sīpašo biedru atbalsta forumam%s. Atšķirībā no %sWordPress.org atbalsta foruma%s, kur mūsu iesaiste beidzas ar kļūdu novēršanu, Pro forumā strādā speciāla atbalsta komanda. Darba nedēļas laikā šajā forumā atbildi jums vajadzētu saņemt 24 stundu laikā.

en: Our number one goal is helping you succeed, and to whatever extent possible, we'll help troubleshoot and guide your customizations or tweaks. While we won't build your site for you, and we can't guarantee we'll be able to get you 100% integrated with every theme or plugin out there, we'll do all we can to point you in the right direction and to make you -- and your client, as is often more importantly the case -- satisfied.
lv: Mūsu galvenais uzdevums ir rūpēties par jūsu panākumiem, mēs palīdzēsim atrast kļūdu un veikt nepieciešamos pielāgojumus. Lai arī neuzņemamies uzbūvēt lapu jūsu vietā, mēs garantējam 100% iesaisti un sadarbību ar jebkuru spraudni un tēmu.

en: No default set
lv: Noklusētais nav norādīts

en: Before posting a new thread, please do a search to make sure your issue hasn't already been addressed. When posting please make sure to provide as much detail about the problem as you can (with screenshots or screencasts if feasible), and make sure that you've identified whether a plugin / theme conflict could be at play in your initial message.
lv: Pirms jauna atbalsta pavediena uzsākšanas, lūdzu apskatiet, vai jūsu problema jau nav atrisināta kādā citā pavedienā. Pievienojot atbalsta pieprasījumu norādiet pēc iespējas vairāk informācijas arī ar ekrānattēliem un video, ja tas ir iespējams.

en: The current default organizer is: %s
lv: Noklusētais organizators ir: %s

en: The current default venue is: %s
lv: Noklusētā vietas vērtība ir: %s

en: The current default address is: %s
lv: Noklusētā adreses vērtība ir: %s

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: The current default city is: %s
lv: Noklusētā pilsētas vērtība ir: %s

en: The current default state is: %s
lv: Noklusētā štata vērtība ir: %s

en: The current default province is: %s
lv: Noklusētā rajona vērtība ir: %s

en: The current default postal code/zip code is: %s
lv: Noklusētā pasta indeksa vērtība ir: %s

en: The current default country is: %s
lv: Noklusētā valsts vērtība ir: %s

en: The current default phone is: %s
lv: Noklusētā telefona vērtība ir: %s

en: Date out of range.
lv: Datums nav norādītajā intervālā.

en: (See all)
lv: (Apskatīt visu)

en: <span>&laquo;</span> Previous Week
lv: <span>&laquo;</span> Iepriekšējā nedēļa

en: Next Week <span>&raquo;</span>
lv: Nākamā nedēļa <span>&raquo;</span>

en: Support
lv: Atbalsts:

en: View All Add-Ons
lv: Aplūkot visus papildinājumus

en: Week
lv: Nedēļa

en: Find out more
lv: Uzzināt vairāk

en: Photo
lv: Foto

en: Week Of
lv: Nedēļa

en: The events calendar mini calendar widget
lv: Notikumu kalendāra mini kalendāra logdaļa

en: All Day
lv: Visu dienu

en: Events Calendar
lv: Notikumu kalendārs

en: Hours
lv: Stundas

en: Week Navigation
lv: Nedēļas navigācija

en: days
lv: dienas

en: hours
lv: stundas

en: sec
lv: sek

en: Edit Series
lv: Rediģēt sēriju

en: Break from Series
lv: Atdalīt no sērijas

en: Edit Future Events
lv: Labot nākotnes notikumus

en: Break this event out of its series and edit it independently
lv: Atdalīt šo notikumu no sērijas un rediģēt to atsevišķi

en: Edit Single
lv: Labot vienu

en: Split the series in two at this point, creating a new series out of this and all subsequent events
lv: Sadalīt šo sēriju divās šajā punktā, izveidojot jaunu sēriju no šī un nākotnes notikumiem.

en: Edit Upcoming
lv: Labot nākotnes

en: Edit all events in this series
lv: Labot visus sērijas notikumus

en: Edit All
lv: Labot visus

en: Move all events in this series to the Trash
lv: Pārvietot visus sērijas notikumus uz miskasti

en: Trash Series
lv: Izmest sēriju

en: Delete all events in this series permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst visus šīs sērijas notikumus

en: Delete Series Permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst sēriju

en: Restore all events in this series from the Trash
lv: Atjaunot visus šīs sērijas notikumus no miskastes

en: Restore Series
lv: Atjaunot sēriju

en: Monthly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
lv: Notikumem, kas atkārtojas katru mēnesi, atkārtošanās diena nevar būt svītriņa.

en: Yearly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
lv: Notikumem, kas atkārtojas katru gadu, atkārtošanās diena nevar būt svītriņa.

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: , and
lv: , un

en: and
lv: un

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Mai

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: , and
lv: , un

en:  and
lv:  un

en: Recurring event instances
lv: Atkārtotie notikumi

en: Show only the first instance of each recurring event (only affects list-style views).
lv: Rādī tikai pirmo katra atkārtotā notikuma instanci (attiecas vienīgi uz saraksta skatiem)

en: Front-end recurring event instances toggle
lv: Lietotāja saskarnes notikumu atkārtojuma pārslēgs

en: Allow users to decide whether to show all instances of a recurring event.
lv: Atļāut lietotājiem izvēlēties vai attēlot visas atkārtoto notikumu instances.

en: Clean up recurring events after
lv: Attīrīt atkārtotos notikumus pēc

en: Automatically remove recurring event instances older than this
lv: Automātiski aizvākt atkārtotos notikumus, kas vecāki par šo

en: Create recurring events in advance for
lv: Izveidot atkārtotos notikumus tik tālā nākotnē

en: Recurring events will be created this far in advance
lv: Atkārtotie notikumi tiks izveidoti šitik tālu nākotnē

en:  months
lv:  mēneši

en: You are currently editing all events in a recurring series.
lv: Jūs šobrīd rediģējat visus notikumu sērijas notikumus.

en: You are about to split this series in two.
    
    The event you selected and all subsequent events in the series will be separated into a new series of events that you can edit independently of the original series.
    
    This action cannot be undone.
lv: Jūs tūdaļ sadalīsiet šo notikumu divos.
    
    Jūsu izvēlētais notikums un visi tālākie notikumi kļūs par jaunu notikumu sēriju un tos varēs rediģēt neatkarīgi no sākotnējās sērijas.
    
    Šī ir neatgriezeniska darbība.

en: You are about to break this event out of its series.
    
    You will be able to edit it independently of the original series.
    
    This action cannot be undone.
lv: Jūs tūdaļ izrausiet šo notikumu no kopējās notikumu ķēdes.
    
    Jūs varēsiet rediģēt to neatkarīgi no pārējiem notikumiem.
    
    Šī ir neatgriezeniska darbība.

en: Other
lv: Citi

en: Recurrence Pattern:
lv: Atkārtošanās veids

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
lv: Nav atrasts neviens notikums <strong>"%s"</strong> apkaimē.

en: There were no results found.
lv: Nav atrasts neviens rezultāts.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this week. Try searching another week.
lv: Nav paredzēts neviens notikums <strong>"%s"</strong> šajā nedēļā. Mēģiniet meklēt citā nedēļā.

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong> this week. Try searching another week.
lv: Nav paredzēts neviens notikums netālu no <strong>"%s"</strong> šajā nedēļā. Mēģiniet meklēt citā nedēļā.

en: No results were found for this week. Try searching another week.
lv: Šajā nedēļā nav neviens notikums. Mēģiniet meklēt citā nedēļā.

en: Displays a list of upcoming events at a specific venue.
lv: Rādīt nākamo notikumu sarakstu konkrētāveitā.

en: Events Featured Venue
lv: Notikuma speciālā vieta

en: Use a custom list of countries
lv: Izmantot pielāgotu valstu sarakstu

en: Use additional fields to add unique content fields to the event admin, which can be used by anyone who creates events. Upon publication they'll appear in the event metabox that accompanies your event listing, alongside the date/time/venue/organizer/etc. </p><p>Each new piece of data needs:
lv: Izmantojiet papildus laukus, lai pievienotu notikumam unikālus apraksta laukus. Publicējot notikumu šie lauki būs redzami notikuma meta datu laukā kopā ar datumu, laiku, vietu utt. </p><p>Katram jaunam laukam vajag:

en: Label (e.g. Meal Plans)
lv: Nosaukums (piem. pusdienu plāni)

en: At least one option (e.g. Vegetarian, Kosher, Paleo)
lv: Vismaz vienu vērtību (piem. Vegetarian, Kosher, Paleo)

en: Field type. These are:
lv: Lauka tips. Šie ir:

en: Text - for the user to input text
lv: Teksts - kur lietotājam ievadīt tekstu

en: URL - for the user to input a URL
lv: URL - kur lietotājam ievadīt URL

en: Checkbox - for multiple choice
lv: Izvēles rūtiņa - vairākām izvēlēm

en: Radio Button - to select only one
lv: Radio poga - Vienai izvēlei

en: Dropdown Menu - for a dropdown menu
lv: Izvēle no saraksta - izvēlei no saraksta

en: Field Label
lv: Lauka nosaukums

en: Field Type
lv: Lauka tips

en: Options (one per line)
lv: Iespējas (katra vienā rindiņā)

en: Text
lv: Teksts

en: Radio
lv: Radio izvēle

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Enter the field label as you want it to appear (this will be the label in the same way "Start Date," "Organizer," etc appear in the event details box on the frontend). Select whether the field will be a text field; URL field; radio buttons; checkboxes; or a dropdown. All of these with the exception of text and URL allow for multiple options to be included, which you can add — one per-line — in the right-hand column. If you feel flummoxed, we've got you covered with a %s.
lv: Ievadiet lauka nosaukumu. (Šis būs kā "Sākuma datums", "Organizators", utt un attēlosies notikuma aprakstā). Izvēlieties tipu. Papildus informācija %s.

en: Editor "Custom Fields" meta box
lv: "Papildus lauku" kastes redaktors

en: Show
lv: Rādīt

en: Hide
lv: Slēpt

en: Enabling this option this will not remove custom field data or functionality, just the default meta box editor.
lv: Šīs iespējas aktivizēšana neaizvāks papildus laukus, tikai to rediģēšanas kasti.

en: Are you sure you wish to remove this field and its data from all events? Once you click OK this cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus laukus visiem notikumiem? Ja uzklikšķināsiet ok, šo nevarēs atgūt.

en: event
lv: notikums

en: events
lv: notikumi

en: None
lv: Nekas

en: Every Day
lv: Katru dienu

en: Every Week
lv: Katru nedēļu

en: Every Month
lv: Katru mēnesi

en: Every Year
lv: Katru gadu

en: Custom
lv: Pielāgots

en: and will end
lv: un beigsies

en: On
lv: Notiek

en: After
lv: Pēc

en: Never
lv: Nekad

en: You must select a recurrence end date
lv: Jums jānorāda atkārtošanās un datums

en: Frequency
lv: Biežums

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: The Events Calendar
lv: Notikumu kalendārs

en: Daily
lv: Ik dienu

en: To begin using Events Calendar PRO, please install the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
lv: Lai sāktu lietot Events Calendar PRO, lūdzu uzinstalējiet jaunāko <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a> versiju.

en: Week(s) on:
lv: Nedēļa(s)

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Weekly
lv: Ik nedēļu

en: End Date
lv: Beigu datums

en: Month(s) on the:
lv: Mēneši:

en: Event Cost
lv: Notikuma izmaksas

en: Monthly
lv: Ik mēnesi

en: Event Cats
lv: Notikuma kategorijas

en: Year(s) on:
lv: Gadi:

en: Title
lv: Virsraksts

en: Yearly
lv: Ik gadu

en: Recurring
lv: Atkārtošanās

en: Every
lv: Katru

en: Description
lv: Apraksts

en: Frequency of recurring event must be a number
lv: Biežumam ir jābūt skaitlim

en: M
lv: P

en: Is
lv: Ir

en: Tu
lv: O

en: Is Not
lv: Nav

en: W
lv: T

en: Th
lv: C

en: F
lv: P

en: Yes
lv: Jā

en: Sa
lv: S

en: Su
lv: Sv

en: Search
lv: Meklēt

en: First
lv: Pirmais

en: A widget that displays the next upcoming x events.
lv: Logdaļa, kas attēlo nākamos X notikumus.

en: Second
lv: Otrais

en: Events List
lv: Notikumu saraksts

en: Third
lv: Trešais

en: Upcoming Events
lv: Nākotnes notikumi

en: Fourth
lv: Ceturtais

en: Fifth
lv: Piektais

en: Last
lv: Pēdējais

en: Displays the time remaining until a specified event.
lv: Rādīt laiku līdz konkrētā notikuma sākumam.

en: Day
lv: Diena

en: Events Countdown
lv: Notikumu atskaite

en: On the:
lv: Notiek:

en: Add another
lv: Pievienot vēl

en: Remove
lv: Izņemt

en: Recurrence Description:
lv: Atkārtošanās apraksts:

en: Distance
lv: Attālims

en: Map view search distance limit
lv: Kartes skata meklēšanas limits

en: No Default
lv: Nav noklusētais

en: Set the distance that the location search covers (find events within X distance units of location search input).
lv: Norādiet attālumu, kurā tiks meklēti notikumi (atrast notikumus X attālimā no norādītās vietas).

en: Select a State
lv: Izvēlieites štatu

en: <p>Choose the default venue & organizer. Set default address information to save time when entering a new venue or organizer.</p><p>You can override these settings as you enter a new event.</p>
lv: <p>Izvēlieties noklusēto vietu un organizatoru. Ievadiet noklusēto adresi.</p><p>Šīs vērtības varēs mainīt rediģējot konkrēto notikumu.</p>

en: Miles
lv: Jūdzes

en: Options
lv: Iespējas

en: Kilometers
lv: Kilometri

en: Fix geolocation data
lv: Iegūt ģeolokācijas datus

en: Organizer
lv: Organizators

en: You have %d venues for which we don't have geolocation data. We need to use the Google Maps API to get that information. Doing this may take a while (aprox. 1 minute for every 200 venues).
lv: Jums ir %d vietas, kuram nav ģeolokācijas datu. Šo informāciju var iegūt izmantojot Google Maps API. Tas var aizņemt zināmu laiku(apmēram 200 vietas minūtē).

en: Default organizer
lv: Noklusētais organizators

en: Hide location search
lv: Paslēpt vietas meklēšanu

en: No saved organizers yet.
lv: Vēl nav saglabāts neviens organizators.

en: Removes location search field from the events bar on all views except for map view.
lv: Aizvāc vietas meklēšanas lauku no notikumu joslas visos skatos izņemot kartes skatu.

en: Venue
lv: Vieta

en: Map
lv: Karte

en: Default venue
lv: Noklusētā vieta

en: Near
lv: Netālu

en: No saved venues yet.
lv: Vēl nav saglabāta neviena vieta.

en: Location
lv: Vieta

en: Address
lv: Adrese

en: You can use this setting to set specific, individual defaults for any new Venue you create (these will not be used for your default venue).
lv: Šīs iespējas tiks izmantotas visām jaunajām vietām kā noklusētās (netiks izmantotas noklusētajai vietai).

en: Default address
lv: Noklusētā adrese

en: Default city
lv: Noklusētā pilsēta

en: Fix venues data
lv: Nofiksēt vietu datus

en: Default state
lv: Noklusētais štats

en: You have venues for which we don't have Geolocation information. <a href='%s'>Click here to generate it</a>.
lv: Jums ir vietas, par kurām nav pieejama ģeolokācijas informācija. <a href='%s'>Klikšķiniet te, lai izveidotu to</a>.

en: Default province
lv: Noklusētais rajons

en: Fixed geolocation data for %d venues
lv: Fiksēti ģeolokācijas dati %d vietām

en: Default postal code/zip code
lv: Noklusētais pasta indekss

en: Default country
lv: Noklusētā valsts

en: Type: %s %s
lv: Tips: %s %s

en: Default phone
lv: Noklusētais telefons

en: Dropdown
lv: Izvēle no saraksta

en: One country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (Replaces the default list.)
lv: Katra valsts savārindā šādā formātā: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (aizstāj noklusēto sarakstu)

en: Radio Buttons
lv: Radio pogas

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: week
lv: nedēļa

en: Number of events to show:
lv: Rādāmo notikumu skaits:

en: photo
lv: foto

en: Display:
lv: Attēlot:

en: City
lv: Pilsēta

en: State (US) Or Province (Int)
lv: Štats vai rajons

en: Default Content
lv: Noklusētais saturs

en: Postal Code
lv: Pasta indekss
