Events Calendar Pro - en to uk translation catalogue (223 entries)

en:  and
uk:  та 

en:  months
uk: місяць

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
uk: %sВстановлення / налаштування Питання та відповіді%s з нашої сторінки підтримки ви можете отримати огляд того, що плагін може і не може зробити. Цей розділ може бути корисним, оскільки вын спрямований на вирішення будь-яких основних питань установки, що не охоплені у інструкції користувача.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
uk: %sІнструкція нового користувача%s був розроблений для людей, в точному положенні. Завдяки покроковому відео та письмовому покроковому керівництву, що супроводжується скріншотами, інструкція дооможе Вам пройти шлях від нуля до досвідченого користувача.

en: , and
uk: , та

en: , and
uk: , та 

en: <p>Choose the default venue & organizer. Set default address information to save time when entering a new venue or organizer.</p><p>You can override these settings as you enter a new event.</p>
uk: <p> Виберіть місце та організатора за замовчуванням. Заповніть адресну інформацію за замовчуванням, щоб заощадити час при введенні нового місця або організатора. </ P> Ви можете змінити ці установки, коли ви вводите нову подію. </ P>

en: A widget that displays the next upcoming x events.
uk: Віджет, який відображає наступні  х подій.

en: Add a filter
uk: Додати фільтр

en: Add another
uk: Додати іншу

en: Additional Fields
uk: Додаткові поля

en: Address
uk: Адреса

en: After
uk: Після

en: All Day
uk: Увесь день

en: Allow users to decide whether to show all instances of a recurring event.
uk: Дозволити користувачам вирішити, чи слід показати всі екземпляри повторюваного події.

en: April
uk: Квітень

en: At least one option (e.g. Vegetarian, Kosher, Paleo)
uk: Принаймні, один з варіантів (наприклад, Вегетаріанська, Кошерна, Палео)

en: August
uk: Серпень

en: Automatically remove recurring event instances older than this
uk: Автоматичне видалення повторюваних примірників подій старше, ніж ця

en: Before posting a new thread, please do a search to make sure your issue hasn't already been addressed. When posting please make sure to provide as much detail about the problem as you can (with screenshots or screencasts if feasible), and make sure that you've identified whether a plugin / theme conflict could be at play in your initial message.
uk: Перед відправкою нового питання, будь ласка скористайтесь пошуком, щоб переконатися, що ваше питання ще не розглядалося. При розміщенні будь ласка переконайтеся, що надали максимально повну інформацію про проблему, як ви можете (з скріншот або відеоролик, якщо це можливо), і переконайтеся, що ви визначили, чи є конфлікт плагіну або теми  у вашому повідомленні.

en: Checkbox
uk: Прапорці

en: Checkbox - for multiple choice
uk: Прапорці - для мульти вибору

en: City
uk: Місто

en: Clean up recurring events after
uk: Очищення повторювані події після

en: Countdown Completed Text:
uk: Текст, коли зворотний відлік завершено:

en: Country
uk: Країна

en: Create recurring events in advance for
uk: Створити повторювану подію заздалегідь для

en: Custom
uk: Пользовательский

en: Daily
uk: Щодня

en: Date out of range.
uk: Дата поза діапазоном

en: Day
uk: День

en: Day(s)
uk: День (Дні)

en: December
uk: Грудень

en: Default Content
uk: Вміст за замовчуванням

en: Default address
uk: Адреса за замовчуванням

en: Default city
uk: Місто за замовчуванням

en: Default country
uk: Країна за замовчуванням

en: Default organizer
uk: Організатор за замовчуванням

en: Default phone
uk: Телефон за замовчуванням

en: Default postal code/zip code
uk: Поштовий індекс за замовчуванням

en: Default province
uk: Регіон за замовчуванням

en: Default state
uk: Область за замовчуванням

en: Default venue
uk: Місце за замовчуванням

en: Description
uk: Опис

en: Display:
uk: Показувати:

en: Displays a list of upcoming events at a specific venue.
uk: Відображає список майбутніх подій у певному місці.

en: Displays the time remaining until a specified event.
uk: Відображає час, що залишився до настання певної події.

en: Distance
uk: Відстань

en: Dropdown
uk: Випадаючий список

en: Dropdown Menu - for a dropdown menu
uk: Випадаючий список - для випадаючого меню

en: Editor "Custom Fields" meta box
uk: Редактор  "Користувальницькі поля " мета вікно

en: Enabling this option this will not remove custom field data or functionality, just the default meta box editor.
uk: Включення цієї опції, це не буде видаляти дані користувача або функціональність, просто редактор коробки мета замовчуванням поля.

en: End Date
uk: Дата закінчення

en: Enter the field label as you want it to appear (this will be the label in the same way "Start Date," "Organizer," etc appear in the event details box on the frontend). Select whether the field will be a text field; URL field; radio buttons; checkboxes; or a dropdown. All of these with the exception of text and URL allow for multiple options to be included, which you can add — one per-line — in the right-hand column. If you feel flummoxed, we've got you covered with a %s.
uk: Введіть мітку поля, яке з'являтиметься (це буде мітка таким же чином,  "Дата початку, " "Організатор, " і т.д. з'являються у разі Подробиці на інтерфейсі). Виберіть, чи буде поле текстове; URL; перемикач; галочки, або випадаюче меню. Все це, за винятком тексту і URL передбачають мульти варіативність, які будуть включені, і в які можна додавати варіанти — по одному на строчку — у правій колонці. Якщо ви відчуваєте невпевненість, ми Вам допоможемо  %s.

en: Event Cats
uk: Умови події

en: Event Cost
uk: Ціна події

en: Event:
uk: Подія:

en: Events Calendar
uk: Календар подій

en: Events Countdown
uk: Зворотній відлік до події 

en: Events Featured Venue
uk: Популярні місця проведення подій

en: Events List
uk: Список подій

en: Every
uk: Кожен

en: Every Day
uk: Кожен День

en: Every Month
uk: Кожен Місяць

en: Every Week
uk: Кожен тиждень

en: Every Year
uk: Кожен Рік

en: F
uk: П'ят

en: February
uk: Лютий

en: Field Label
uk: Мітка поля

en: Field Type
uk: Тип Поля

en: Field type. These are:
uk: Тип поля. До них відносяться:

en: Fifth
uk: П'ятий

en: Filters
uk: Фільтри

en: Find out more
uk: Дізнатися більше

en: First
uk: Перший

en: Fix geolocation data
uk: Фіксовані дані з геолокації

en: Fix venues data
uk: Фіксовані дані місць

en: Fixed geolocation data for %d venues
uk: Основні дані геолокації для %d місць

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Frequency
uk: Частота

en: Frequency of recurring event must be a number
uk: Частота повторюваної події повинна бути числом

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Front-end recurring event instances toggle
uk: Фронтальний перемикач повторюваних подій

en: Hide
uk: Сховати

en: Hide location search
uk: Сховати пошук місця

en: Hide related events
uk: Приховати зв'язані події

en: Hide this widget if there are no upcoming events:
uk: Приховати цей віджет якщо немає майбутніх подій:

en: Hours
uk: Години

en: If this is your first time using The Events Calendar Pro, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
uk: Якщо це перший раз використання Вами Events Calendar Pro, Ви на вірному шляху до створення першої події. Тут зібрані деякі базові допоміжні матеріали для коритувачів, що вперше користуються:

en: Is
uk: Це

en: Is Not
uk: Це не

en: January
uk: Січень

en: July
uk: Липень

en: June
uk: Червень

en: Kilometers
uk: Кілометри

en: Label (e.g. Meal Plans)
uk: Етикетка (постер)

en: Last
uk: Останнє

en: Latitude
uk: Широта

en: Location
uk: Місце

en: Longitude
uk: Довгота

en: M
uk: Пон

en: Map
uk: Карта

en: Map view search distance limit
uk: Пергляд карти у заданому пошуковому обмеженні

en: March
uk: Березень

en: Match all
uk: Повне співпадіння

en: Match any
uk: Будьяке співпадіння

en: May
uk: Трав

en: Miles
uk: Милі

en: Monday
uk: Понеділок

en: Month(s) on the:
uk: Місяць (і) на:

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Monthly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
uk: Щомісячні користувальницькі рецидиви не може мати тире встановлений як день, щоб відбутися на.

en: Near
uk: Поряд

en: Never
uk: Ніколи

en: No Default
uk: Нема замовчування

en: No default set
uk: Нема набору за замовченням

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong> this week. Try searching another week.
uk: Нічого не знайдено для подій в межах або поблизу <strong>"%s"</strong>  на цьому тижні.  Спробуйте змінити тиждень.

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
uk: Жодного результату не знайдено для подій, подлизу <strong>"%s"</strong>.

en: No results were found for this week. Try searching another week.
uk: Нічого не знайдено протягом цього тижня. Спробуйте змінити тиждень.

en: No saved organizers yet.
uk: Ще нема збереженного організатора.

en: No saved venues yet.
uk: Ще нема збереженого місця.

en: None
uk: Жоден

en: November
uk: Листопад

en: Number of events to show:
uk: Номера подій для показу:

en: October
uk: Жовтень

en: On
uk: На

en: On the:
uk: На:

en: One country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (Replaces the default list.)
uk: Одна країна в рядку в наступному форматі: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (Замінює список за замовчуванням.)

en: Options
uk: Налаштування

en: Options (one per line)
uk: Опції (по одній у рядку)

en: Organizer
uk: Організатор

en: Other
uk: Інша

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
uk: В іншому випадку, якщо ви впевнені, ви можете почати роботу, створивши в меню Події вашу першу подію.

en: Our number one goal is helping you succeed, and to whatever extent possible, we'll help troubleshoot and guide your customizations or tweaks. While we won't build your site for you, and we can't guarantee we'll be able to get you 100% integrated with every theme or plugin out there, we'll do all we can to point you in the right direction and to make you -- and your client, as is often more importantly the case -- satisfied.
uk: Наша мета бути номером один, допомагає вам добитися успіху, і в тому обсязі, можливо, ми допоможемо вам усунути проблеми. У той самий час ми будемо допрацьовувати наш продукт, щоб він на 100% відповідав вашим потребам. Але ми наразі не можемо гарантувати, що плагін буде підтримувати та інтегруватись з кожною темою та плагіном.

en: Phone
uk: Телефон

en: Photo
uk: Фото

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Price
uk: Ціна

en: Radio
uk: Перемикач

en: Radio Button - to select only one
uk: Кнопка Перемикач - тільки для одного вибору

en: Radio Buttons
uk: Перемикачі

en: Recurrence Description:
uk: Повторення Опис:

en: Recurrence Pattern:
uk: Повторення узору:

en: Recurring
uk: Періодичне

en: Recurring event instances
uk: Повторювані випадки подій

en: Recurring events will be created this far in advance
uk: Повторювані події будуть створені заздалегідь

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove related events from the single event view
uk: Видалити події пов'язані з однією подією

en: Removes location search field from the events bar on all views except for map view.
uk: Видаляє поле місця розташування пошуку на панелі подій на всіх представлених, за выйнятком перегляду карти.

en: Sa
uk: Суб

en: Saturday
uk: Субота

en: Search
uk: Пошук

en: Second
uk: Другий

en: Select a State
uk: Виберіть область

en: Select one...
uk: Вибрати один...

en: September
uk: Вересень

en: Set the distance that the location search covers (find events within X distance units of location search input).
uk: Встановіть відстань, що вкриватиме пошук за місцем (знайти події в X одиницях відстані від вхідного значення пошуку).

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show
uk: Показувати

en: Show only the first instance of each recurring event (only affects list-style views).
uk: Показати тільки перший примірник кожного повторюваного події (впливає тільки на вигляд список стилі).

en: Start Date
uk: Дата початку

en: State (US) Or Province (Int)
uk: Область або регіон

en: Su
uk: Нед

en: Sunday
uk: Неділя

en: Support
uk: Підтримка

en: Take care of your license key. Though not required to create your first event, you'll want to get it in place as soon as possible to guarantee your access to support and upgrades. %sHere's how to find your license key%s, if you don't have it handy.
uk: Подбайте про свій ліцензійний ключ. Хоча це і не потрібно, щоб створити свою першу подію, ви хочете отримати якомога швидше доступ до підтримки та модернізації. % sТут ви знайдете свій ліцензійний ключ%s, якщо у вас його ще нема.

en: Text
uk: Текст

en: Text - for the user to input text
uk: Текст - для введення тексту користувача

en: Th
uk: Четв

en: The Events Calendar
uk: Календар подій

en: The current default address is: %s
uk: Поточна адреса за замовчуванням: %s

en: The current default city is: %s
uk: Поточне місто за замовчуванням: %s

en: The current default country is: %s
uk: Поточна країна за замовчуванням: %s

en: The current default organizer is: %s
uk: Поточний організатор за замовчуванням: %s

en: The current default phone is: %s
uk: Поточний телефон за замовчуванням: %s

en: The current default postal code/zip code is: %s
uk: Поточний поштовий індекс за замовчуванням: %s

en: The current default province is: %s
uk: Поточний регіон за замовчуванням: %s

en: The current default state is: %s
uk: Поточна область за замовчуванням: %s

en: The current default venue is: %s
uk: Поточне місце за замовчуванням: %s

en: The events calendar mini calendar widget
uk: Міні віджет календаря

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this week. Try searching another week.
uk:  Не знайдено жодного результату для <strong>"%s"</strong> на цьому тижні. Спробуйте змінити тиждень.

en: There were no results found.
uk: Жодного результату не знайдено.

en: Third
uk: Третій

en: Thursday
uk: Четвер

en: Title
uk: Назва

en: Title:
uk: Назва:

en: To begin using Events Calendar PRO, please install the latest version of <a href="%s" class="thickbox" title="%s">The Events Calendar</a>.
uk: Щоб почати використовувати Календар подій PRO, будь ласка, встановіть останню версію <a href="%s" class="thickbox" title="%s"> Календар подій </ A>.

en: Tu
uk: Вівт

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Type: %s %s
uk: Тип: %s %s

en: URL - for the user to input a URL
uk: URL - для введення користувацького URL

en: Upcoming Events
uk: Майбутні події

en: Use a custom list of countries
uk: Використовувати користувальницький список країн

en: Use additional fields to add unique content fields to the event admin, which can be used by anyone who creates events. Upon publication they'll appear in the event metabox that accompanies your event listing, alongside the date/time/venue/organizer/etc. </p><p>Each new piece of data needs:
uk: Використовуйте додаткові поля, щоб додати унікальні поля контенту адміна подій, які можуть бути використані всіма, хто створює події. За публікації вони з'являться в METABOX подій, яка супроводжує позицією в каталозі подій, поряд з дата / час / місце / організатор / і т.д.. </p><p>Кожен нова частина потреб в даних:

en: Use latitude + longitude
uk: Використовуйте широту та довготу

en: Users who have purchased an Events Calendar PRO license are granted total access to our %spremium support forums%s. Unlike at the %sWordPress.org support forum%s, where our involvement is limited to identifying and patching bugs, we have a dedicated support team for PRO users. We're on the PRO forums daily throughout the business week, and no thread should go more than 24-hours without a response.
uk: Комерційні користувачі, що користуються PRO ліцензією мають повний доступ до нашого %sпреміум форуму підтримки%s. На відміну від %sWordPress.org форуму підтримки%s, де наша участь обмежується виявленням та виправленням помилок, у нас є спеціальна група підтримки про користувачів. Ми на PRO форумі щодня протягом робочого тижня, і жодне з питань не залишається без выдповіді більш 24-годин.

en: Venue
uk: Місце

en: Venue:
uk: Місце:

en: View All Add-Ons
uk: Переглянути усі доповнення

en: W
uk: Сер

en: Wednesday
uk: Середа

en: Week
uk: Тиждень

en: Week Navigation
uk: Сортування за тижнями

en: Week Of
uk: Тиждень

en: Week(s) on:
uk: Тиждень (ні) на:

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
uk: Письмова документація містить тільки речі досі відомі, та іноді, вам потрібна допомога від реальної людини. Тут наш %sфорум підтримки%s вступає у гру.

en: Year(s) on:
uk: Рік (и) на:

en: Yearly
uk: Щороку

en: Yearly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
uk: Щорічні користувальницькі рецидиви не може мати тире встановлений як день, щоб відбутися на. 

en: You can use this setting to set specific, individual defaults for any new Venue you create (these will not be used for your default venue).
uk: Ви можете використовувати цей параметр, щоб встановити конкретні, індивідуальні налаштування за замовчуванням для будь-якого нового Місця проведення, що ви створюєте (вони не будуть використовуватися для вашого місця за замовчуванням).

en: You have %d venues for which we don't have geolocation data. We need to use the Google Maps API to get that information. Doing this may take a while (aprox. 1 minute for every 200 venues).
uk: У вас є %d  мысць, для яких ми не маємо даних геолокації. Ми повинні використовувати API Карт Google, щоб отримати цю інформацію. Це може зайняти деякий час (приблизно 1 хвилини для кожних 200 місць).

en: You have venues for which we don't have Geolocation information. <a href='%s'>Click here to generate it</a>.
uk: У вас є місця, на які не вказано інформації про геолокацію. <a href='%s'>Натисніть тут для генерації</a>.

en: You must select a recurrence end date
uk: Ви повинні вибрати повторення та кінцеву дату

en: and
uk: та

en: and will end
uk: і закінчиться

en: days
uk: дні

en: hours
uk: години

en: min
uk: хв

en: photo
uk: фото

en: remove
uk: видалити

en: sec
uk: сек

en: week
uk: тиждень
